Hakkımızda

DC Finans Yeminli Mali Müşavirlik ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2011 yılında Prof. Dr. Dogan Cansızlar tarafından kuruldu. Uzman kadrosuyla, müşteri odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek ve kaliteli hizmet üreterek, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı müşterilerine vergi, sermaye piyasası, kambiyo, teşvik, yabancı sermaye, enerji piyasası, sosyal güvenlik, iş ve ticaret hukuku ile benzeri mali konulara yönelik profesyonel danışmanlık hizmetleri ve 3568 sayılı Kanun kapsamında yeminli mali müşavirlik tasdik hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz, kurulduğu günden beri verdiği hizmetlerin yanında müşterilerinin sorunlarına en kısa sürede gerek telefon, gerek mail ortamında ayrıca sürekli firma ziyareti şeklinde ve optimal çözüm yöntemleri sunarak müşteri hedeflerinin gerçekleştirmesine her zaman yardımcı olmaktadır.

Prof. Dr. Doğan Cansızlar'ın Özgeçmişi

Maliye ve Finans uzmanıdır.

Maliye Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK) ve Başbakanlık'ta; Maliye Baş Müfettişliği, Daire Başkanlığı, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük ve Sermaye Piyasası Kurul Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Dünya Bankası Kamu Mali Yönetiminin Yeniden Yapılandırılması Projesinde Proje Direktörlüğü ve 78 ülkenin üyesi olduğu IOSCO (Uluslararası Sermaye Piyasaları Teşkilatı) Gelişmekte Olan Piyasalar Komitesinin (EMC) iki dönem seçilmiş başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi, Sermaye Piyasaları, Finansal Piyasalar ve Kurumlar, Uluslararası Finans, Finansman Hukuku ve Mali Suçlar Hukuku konularında lisans, yüksek lisans ve doktora dersleri vermektedir.

Bağımsız Denetim, Yeminli Mali Müşavirlik ve Sermaye Piyasası Lisans Belgelerine sahiptir.

Mali konularda çok sayıda makaleleri bulunmaktadır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.